fbpx

FILMAVIMO PASLAUGOS

Filmavimo paslaugos ir video svarba versle

Skaitmeniniame amžiuje vaizdo įrašai tapo nepakeičiamu įrankiu įmonėms, siekiančioms išsiskirti konkurencinėje aplinkoje. Šviesiau Tamsiau komanda supranta, kokį didelį poveikį vaizdo įrašai turi Jūsų prekės ženklo sėkmei, todėl  specializuojasi teikiant kokybiškas ir profesionalias video filmavimo paslaugas verslo klientams. Bendradarbiaujame, nuolat kalbamės apie vaizdo įrašų sėkmę, todėl galime įvertinti, ar mūsų bendras rezultatas įgyvendino iškeltus tikslus ir kokie pasirinkimai padėjo tai pasiekti.

Sukursime Jūsų įmonei reikiamus video ir pasirūpisime visu procesu: scenarijumi, aktoriais, lokacijomis, režisavimu ir kokybišku projekto įgyvendinimu laiku. 

Video Filmavimas

Filmavimo technika

Suprantame, kokia yra svarbi vaizdo įrašų kokybė, todėl nuolat investuojame į filmavimo techniką, jos priežiūrą ir atnaujinimą: nuo aukštos raiškos kamerų, fiksuojančių kiekvieną smulkmeną, iki pažangios apšvietimo ir garso įrangos, užtikrinančios kokybišką garsą ir kinematografinius vaizdus.

Naujausia programinė įranga

Be aukščiausios klasės technikos, naudojame pažangiausią vaizdo redagavimo ir postprodukcijos programinę įrangą. Tai leidžia mums nufilmuotą medžiagą paversti geriausiai Jūsų verslo poreikius atitinkančiu produktu.

Visos filmavimo ir montavimo galimybės

Kiekvienas projektas yra unikalus, todėl savo klientams siūlome individualizuotus sprendimus: filmavimas dronu kvapą gniaužiantiems kadrams, judesio grafikos panaudojimas dinamiškam vaizdui ar animacijos integravimas siekiant pagyvinti vaizdą bei sudominti žiūrovus.

Kuriame ir filmuojame įvairaus tipo video ir savo klientams galime pasiūlyti, kas, remiantis mūsų patirtimi filmavimuose, gali geriausiai atliepti verslo poreikius. Jei video skirti išoriniam naudojimui – jie turi būti dinamiški, kūrybiški ir įtraukiantys. Jei vaizdo įrašas naudojamas, pavyzdžiui, vidinei komunikacijai – jis gali būti ilgesnis, labiau edukuojantis, išsamesnis.

Filmavimo paslaugos

Video reklama;

TVC reklama;

Reklaminiai video;

Darbdavio įvaizdžio reklama;

Reprezentaciniai/įvaizdiniai video;

Produkto reklama; 

Pristatomieji vaizdo įrašai;

Mokomieji/edukaciniai video;

Socialinių medijų video; 

Socialiniai video;

Sėkmės istorijos; 

Aiškinamieji video;

Dokumentiniai klipai;

Vaizdo įrašai iš renginių (aftermovie);

Animacija;

Filmavimas iš oro (dronu).

Video paslaugos vienose rankose

Sukursime Jūsų įmonei reikiamus video ir pasirūpinsime visu procesu: scenarijumi, aktoriais, lokacijomis, režisavimu ir kokybišku projekto įgyvendinimu laiku.

Mūsų komandos teikiamos filmavimo paslaugos visoje Lietuvoje. Su savo įranga atvykstame į bet kurią reikalingą lokaciją: biurą, sandėlį, parduotuvę ar bet kokį kitą objektą. Esant poreikiui vykstame ir į kitas užsienio šalis.

Video kūrimas

Norime akcentuoti, kokia svarbi dalis filmuojant vaizdo įrašus yra pati idėja ir scenarijus, padedantis užtikrinti kokybišką ir efektyvų tos idėjos įgyvendinimą. Norint išsiskirti ir sukurti tikrai įdomų turinį, kurį noriai žiūrės klientai –  kūryba yra tas ginklas, kuris šioje vaizdo įrašų karaliavimo  epochoje yra tikrai veiksmingas. Todėl klientams galime pasiūlyti video klipo scenarijaus ar konceptų kūrimo paslaugas.

Filmavimo ir fotografavimo paslaugos
filmavimas ir fotografavimas

Filmavimas ir fotografavimas

Esame komanda, todėl Savo klientams galime pasiūlyti iš karto atlikti filmavimo ir fotografavimo paslaugas. Žinome, koks svarbus yra pasiruošimas, kiek tai trunka laiko, todėl sprendimas išnaudojant vieno poreikio įgyvendinimo procesą kitam – padeda sutaupyti laiko, pinigų ir sukuria pridėtinę vertę – dar daugiau turinio, padedančio komunikuoti, parduoti ar informuoti.

Video montavimas

Gera pradžia – pusė darbo. Turėdami kokybišką “žalią” medžiagą galime ją apdoroti. Video montavimas kūrybiška ir dinamiška dalis. Postprodukcijos etape galime keisti spalvas, pridėti įvairių efektų, sukurti norimą nuotaiką ir norime linkme sudėlioti nufilmuotą istoriją. Į savo vaizdo įrašų paslaugų paketą įtraukiame: animuotas vardų ir pavardžių eilutes, legalaus garso takelio nupirkimą, bazinį kliento logotipo animavimą ir dvi nemokamas korekcijas.

Filmavimas ir montavimas

Teikiant profesionalias filmavimo paslaugas vadovaujamės tokia misija: padėti klientams perduoti savo prekės ženklo žinutę, efektyviai papasakojant istoriją, patraukti auditorijos dėmesį ir pasiekti norimų rezultatų pasitelkiant vaizdo įrašą.

Terminai

Nuo filmavimo įgyvendinimo datos iki pirmos versijos pristatymo klientui užtrunkame ne ilgiau nei dvi savaites.

Kainos

Esame profesionalai, turime sukaupę daug patirties, galime patarti klientui, kas veiksmingiausia siekiant tikslų, galime pasiūlyti visas reikiamas filmavimo ir fotografavimo paslaugas, darbus atliekame greitai, laikomės susitarimų ir terminų, nedarome išimčių kokybei, dirbame su profesionalų komanda. Todėl video kaina prasideda nuo 1050 EUR + PVM.