fbpx

 

 

 

1. BENDROSIOS NUOSTATOS

1.1. Ši privatumo politika reglamentuoja tinklapio WWW.SVIESIAUTAMSIAU.LT (toliau – tinklapis) pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus, slapukų naudojimo tvarką.

1.2. Tinklapis gerbia Jūsų privatumą, todėl užtikrina Jūsų asmeninės informacijos, pateiktos tinklapyje, saugumą ir konfidencialumą pagal Privatumo politikoje išdėstytas sąlygas.

1.3. Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas, BDAR ir kiti teisės aktai.

1.4. Tinklapį tvarko ir administruoja MB „Šviesiau tamsiau“ į.k. 305850984, adresas Liepų al. 3-27, Kėdainiai.

 

2. ASMENS DUOMENŲ RINKIMAS, TVARKYMAS IR SAUGOJIMAS

2.1. Tinklapio užklausos formoje nurodydami savo asmens duomenis, sutinkate, kad tinklapis juos valdys ir tvarkys šioje privatumo politikoje bei LR teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka.

2.2. Tinklapio užklausos formoje Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita formoje pateikta informacija) renkami ir tvarkomi šiems tikslams:

2.2.1. Apdoroti ir vykdyti Jūsų užklausas;

2.2.2. Pateikti paslaugų pasiūlymus pagal Jūsų užklausą;

2.2.3. Išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);

2.2.4. Vykdyti kitus pardavimo įsipareigojimus.

2.3. Mes garantuojame, kad Jūsų asmens duomenys nebus parduodami, teikiami ar kitaip be teisėto pagrindo perduodami tretiesiems asmenims, taip pat naudojami kitiems tikslams, nei jie buvo surinkti. Mes neperduosime Jūsų asmens duomenų niekaip kitaip, kaip tik vadovaudamiesi šia Privatumo politika. Tačiau mes pasiliekame teisę pateikti informaciją apie Jus, jei privalėtume tai padaryti įstatymų numatyta tvarka arba jei to mūsų pareikalautų teisėtai veikiančios teisėsaugos institucijos ar baudžiamąjį persekiojimą vykdančios institucijos.

2.4. Mes saugome Jūsų asmens duomenis ne ilgiau, negu to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai ar numato teisės aktai, jeigu juose yra nustatytas ilgesnis duomenų saugojimo terminas.

2.5. Mes siekiame nesaugoti pasenusių, neaktualių asmens duomenų, todėl juos atnaujinus yra saugoma tik aktuali informacija. Istorinė informacija yra saugoma, jei tai reikalinga teisės aktų nustatyta tvarka arba mūsų veiklai vykdyti.

 

3. SLAPUKŲ NAUDOJIMO TVARKA

3.1. Informuojame, jog, siekiant Jums pasiūlyti sklandų informacijos pateikimą bei visavertes paslaugas, tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Slapukai yra įrašomi Jūsų kompiuteryje ar kitame Jūsų naudojamame įrenginyje ir yra naudojami tam, kad galėtume užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, atpažindami Jus kaip ankstesnį svetainės naudotoją, taip pat renkant svetainės lankomumo statistiką.

3.2. Slapukai naudojami šiais tikslais: tinklapio funkcionalumų užtikrinimui, tinklapio tobulinimui ir vystymui bei paslaugų plėtrai, naudojimosi tinklapiu analizei.

3.2. Atidarydami tinklapį ir naršydami toliau, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų išsaugoti Jūsų kompiuteryje, telefone ar kitame naudojamame įrenginyje.

3.3. Savo duotą sutikimą galite bet kada atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti. Išsamią informaciją apie slapukus, jų naudojimą ir atsisakymo galimybes rasite adresu allaboutcookies.org.


4. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

4.1. Tolimesnis naudojimasis tinklapio paslaugomis reiškia šios privatumo politikos laikymąsi.

4.2. Tinklapis turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti privatumo politiką ir apie tai paskelbti tinklapyje. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami vadovaujantis geranoriškumo principu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktais numatyta tvarka.