fbpx

Vadovų verslo portertai | Darbuotojų verslo portretai | Asmeninės įvaizdinės fotosesijos (Personal Branding)

Verslo portretai

Kodėl verslo portretai tokie svarbūs? Tai puiki galimybė supažindinti klientus su savo komanda, stiprinti prekės ženklo patikimumą ir formuoti profesionalų įvaizdį.

Šiais laikais jau daugelis įmonių ir nepriklausomų specialistų supranta, koks stiprus ir veiksmingas rinkodaros įrankis yra kokybiškas verslo portretas ir kokios plačios  panaudojimo galimybės: reklamose, socialiniuose tinkluose, interneto svetainėse, vizitinėse kortelėse, elektroninio pašto parašuose, pranešimuose spaudai ar prezentacijose.

Portretu galima atskleisti žmogaus asmenybę, profesinį charakterį arba pristatyti jį kaip tam tikros srities specialistą. Kuriant įmonės darbuotojų verslo portretus svarbu išlaikyti vientisumą. Jei rūpinatės savo verslo įvaizdžiu – rūpinatės ir savo darbu.

Verslo portretas įmonės

Fotografuojame verslo portretus studijoje arba Jūsų darbo aplinkoje:

 • Verslo portretai studijoje – dažniausiai baltos ar kitos, vientisos spalvos fone. Tokie verslo portretai oficialesni, akcentuojamas specialistas.
 • Verslo portretai darbo aplinkoje. Tokio tipo portretai atskleidžia ir įmonės aplinką, kasdieninę veiklą.

Esant poreikiui dirbame kartu su makiažo meistru ir stilistu, o į Jūsų įmonę galime atsivežti savo studijos įrangą ir patogiai nufotografuoti visus komandos narius!

Atnaujinkite įmonės įvaizdį ir sukurkite nepriekaištingą pirmąjį įspūdį savo klientams bei partneriams.

Verslo portretas įmonės

Verslo portretų kaina

Vieno verslo portreto kaina 65 Eur + PVM, fotografuojant ne mažiau nei penkis darbuotojus. Fotografuojant didesnį kiekį žmonių taikomos nuolaidos. Antros verslo portreto nuotraukos kaina 45 Eur + PVM.

Fotografuojant studijoje papildomai studijos nuoma – apie 30 Eur/val.

Fotografuojant Jūsų įmonėje taikomas vienkartinis 100 Eur. + PVM

Verslo portretų fotosesijai rekomenduojame greito makiažo ir sušukavimo paslaugą. Vieno žmogaus kaina nuo 40 Eur. + PVM.

Vadoves verslo portreto nuotrauka footgrafuota Šviesiau tamsiau
Verslo portretai by Šviesiau tamsiau

Nuotraukų retušavimas

Retušuojant tokių fotosesijų nuotraukas dirbame su odos netobulumų tvarkymu, tekstūra, nereikalingų detalių korekcijomis ir spalvingumu. Mūsų tikslas ir braižas – kuo natūralesnės nuotraukos. Nekeičiame žmonių veidų iš esmės, nesulyginame visų raukšlių ir “nevaškuojame”. Esame įsitikinę, kad visi yra gražūs, tik reikia mokėti tą grožį atskleisti, o subtilus retušavimas visada padeda tai padaryti!

Įvaizdinė (Personal Branding) fotosesija

Daugelis profesionalų jau seniai suprato koks galingas įrankis yra asmeninis prekės ženklas, kaip svarbu ji kurti, vystyti ir augint investuojant į visas jo sudedamąsias dalis. Viena svarbiausių – vizualinė prekės ženklo dalis. Gyvename skaitmeniniame amžiuje, todėl dažniausiai pirmą įspūdį apie kitus susikuriame matydami nuotraukas. Įvaizdinė fotosesija tai ne tik nuotraukos, tai galimybė papasakoti savo išskirtinę istoriją, prisistatyti ir sukurti tokį pirmąjį įspūdį, kuris padės išsiskirti iš kitų ir Jus įsiminti.

Kokia asmeninės įvaizdžio fotosesijos nauda:

 • Pirmas įspūdis: Padarykite jį stiprų, naudodami įtikinamą vizualinę medžiagą, atspindinčią jūsų tapatybę.
 • Profesionalumas: Gerai sukurtas asmeninis prekės ženklas rodo profesionalumą, dėmesį detalėms ir įsipareigojimą siekti meistriškumo.
 • Išskirtinumas: Jūsų asmeninis prekės ženklas jus išskiria. Dėl jo tapsite unikalūs ir įsimintini perpildytoje rinkoje.
 • Pasitikėjimas ir patikimumas: Stiprus asmeninis prekės ženklas skatina pasitikėjimą ir patikimumą. Jis užtikrina žmones, kad esate tas, kas sakote esąs.
 • Ryšys: Įdomus asmeninis prekės ženklas leidžia užmegzti gilesnį ryšį su savo auditorija ir sukurti ilgalaikius santykius.

Verslo portretas pristato Jus visose socialinėse platformose. Jūsų nuotrauka svarbi net  elektroninio pašto ikonoje. O portretas LinkedIn, Facebook ir Instagram – populiariausiuose socialiniuose tinkluose Lietuvoje yra ypač aktualus.

Beata Tiškevič portretas fotosesija

Įvaizdinės (Personal Branding) fotosesijos kaina – 450 EUR + PVM

Kas įskaičiuota į fotosesijos kainą:

 • Fotografavimas  iki 3 val. (Vilniuje);
 • 2 – 3 skirtingi apšvietimai ir fonai;
 • Nuotraukos atrankai paruošiamos tą pačią dieną;
 • 10 Jūsų atsirinktų, redaguotų nuotraukų;
 • Galimybė papildomas nuotraukas įsigyti pigiau;

Papildomai:

STUDIJOS NUOMA: Jei renkatės fotosesiją studijoje už jos nuomą mokama papildomai, tiesiogiai studijos administracijai. Studijos valandos nuomos kaina apie 30 Eur.

FOTOSESIJA JŪSŲ LOKACIJOJE: Jūsų patogumui galime su visa studijine įranga atvykti į Jūsų pasirinktą lokaciją. Atvykimo kaina Vilniaus rajone – 100 Eur + PVM.

MAKIAŽAS IR ŠUKUOSENA: Rekomenduojame tokiai fotosesijai rinktis makiažo ir šukuosenos paslaugas pas profesionalias meistres. Turime platų partnerių tinklą, todėl galime pasiūlyti Jums geriausias specialistes. Makiažo ir šukuosenos kaina bei priežiūra visos fotosesijos metus nuo 70 Eur +PVM.

STILIUS: Įvaizdinės fotosesijos sėkmei turi tai, kuo vilkėsite. Stilingai parinkti drabužiai atrodys įspūdingai net ir fotografuojantis paprastame baltame fone, o sujungus apšvietimo galimybes ir profesionaliai parinktų drabužių derinius –  gausime patį geriausią rezultatą. Stilisto paslaugų kainos nuo 100 Eur + PVM už vieną drabužių derinį.