fbpx

VERSLO PORTRETAI

Kodėl verslo portretai tokie svarbūs? Tai puiki galimybė supažindinti klientus su savo komanda, stiprinti prekės ženklo patikimumą ir formuoti profesionalų įvaizdį.

Šiais laikais jau daugelis įmonių ir nepriklausomų specialistų supranta, koks stiprus ir veiksmingas rinkodaros įrankis yra kokybiškas verslo portretas ir kokios plačios  panaudojimo galimybės: reklamose, socialiniuose tinkluose, interneto svetainėse, vizitinėse kortelėse, elektroninio pašto parašuose, pranešimuose spaudai ar prezentacijose.

Portretu galima atskleisti žmogaus asmenybę, profesinį charakterį arba pristatyti jį kaip tam tikros srities specialistą. Kuriant įmonės darbuotojų verslo portretus svarbu išlaikyti vientisumą. Jei rūpinatės savo verslo įvaizdžiu – rūpinatės ir savo darbu.

Fotografuojame verslo portretus studijoje arba Jūsų darbo aplinkoje:

  • Verslo portretai studijoje – dažniausiai baltos ar kitos, vientisos spalvos fone. Tokie verslo portretai oficialesni, akcentuojamas specialistas.
  • Verslo portretai darbo aplinkoje. Tokio tipo portretai atskleidžia ir įmonės aplinką, kasdieninę veiklą.

Esant poreikiui dirbame kartu su makiažo meistru ir stilistu, o į Jūsų įmonę galime atsivežti savo studijos įrangą ir patogiai nufotografuoti visus komandos narius!

Atnaujinkite įmonės įvaizdį ir sukurkite nepriekaištingą pirmąjį įspūdį savo klientams bei partneriams.

Verslo portretai by Šviesiau tamsiau
Verslo portretai by Šviesiau tamsiau

Retušuojant tokių fotosesijų nuotraukas dirbame su odos netobulumų tvarkymu, tekstūra, nereikalingų detalių korekcijomis ir spalvingumu. Mūsų tikslas ir braižas – kuo natūralesnės nuotraukos. Nekeičiame žmonių veidų iš esmės, nesulyginame visų raukšlių ir “nevaškuojame”. Esame įsitikinę, kad visi yra gražūs, tik reikia mokėti tą grožį atskleisti, o subtilus retušavimas visada padeda tai padaryti!