fbpx

FOTOGRAFIJOS PASLAUGOS

fotografijos paslaugos vilniuje

Fotografijos paslaugos

Reklaminės/komercinės fotosesijos

Skirtos įvairioms reklamos formoms – socialiniuose tinkluose, lauko reklamose, leidiniuose ir t.t. Mažai verslų, kurie dar nėra supratę, kokia svarbi komunikacija socialiniuose tinkluose. Nuotraukų pagalba galima atlikti daugybę funkcijų: informuoti vartotojus, akcentuoti prekių/paslaugų privalumus, kurti prekės ženklo įvaizdį, edukuoti, didinti žinomumą ir, paprasčiausiai, bet bene svarbiausiai – bendrauti su savo klientais, kurti su jais  tvarų ryšį. Gerai apgalvota, kruopščiai suplanuota ir sisteminga komunikacija naudojant kokybiškas nuotraukas – tai vienas efektyviausių būdų parodyti, kad jūsų verslui rūpi ir klientas ir produktas ar teikiama paslauga.

Produktų fotografija

Kokybiškos produktų nuotraukos, skirtos lektroninėms parduotuvėms ir kitiems pardavimo kanalams – vienas svarbiausių kriterijų siekiant parduoti prekes. Produkto fotografija – tai žinutė vartotojui, kurioje dažniausiai pirmąjį įspūdį ir pagrindinę mintį perduoda būtent vaizdas. Komunikacija vaizdais su savo klientais jau seniai tapo modernių verslų pagrindu. Kokybiškos produktų nuotraukos yra stiprus konkurencinis pranašumas ir pardavėjo įvaizdžio formavimo įrankis. 

Produktu fotografija daiktu fotografavimas
ivaizdines-fotosesijos-fotografavimo-paslaugos

Įvaizdinės fotosesijos

Fotografija jau kuris laikas yra tapusi vienu pagrindiniu įmonių komunikaciniu įrankiu ir vaidina pagrindinį vaidmenį šiuolaikinėje verslo komunikacijoje. Kokybiškas nuotraukų turinys naudojamas vidinėje ir išorinėje komunikacijoje kuria ryšį su darbuotojais, klientais, gerina prekės ženklo reputaciją ir formuoja pozityvų įvaizdį apie organizaciją. Įvaizdinės fotosesijos padeda perteikti įmonės žinutes vartotojams ir užtikrinti komunikacijos tikslų įgyvendinimą. Dažnai tokiose fotosesijose dalyvauja pačių įmonių darbuotojai, kurie noriai įsitraukia į įmonės procesus. Organizuojame įvaizdines fotosesijas nuo idėjos, plano ir kadrų parengimo, makiažo, stiliaus pasirūpinimu, vadyba ir organizavimu. 

Renginių fotografavimas ir filmavimas

„Šviesiau Tamsiau” komanda tuo pat metu ir filmuoja ir fotografuoja įvairius įmonių renginius: vakarėlius, šventes, konferencijas, seminarus, mokymus, parodas, pristatymus ar atidarymus, komandos formavimo susitikimus, koncertus bei festivalius. Fotografuojame reportažiniu stiliumi, esant poreikiui nuotraukas galime parengti dar vykstant renginiui ar iš karto po jo! Renginio nuotraukos ir vaizdo įrašas – tai smagus prisiminimas darbuotojams, graži dovana šventės svečiams ir puikus turinys įmonės komunikacijai socialinėje erdvėje, siekiant savo klientams ir partneriams parodyti įmonės gyvenimą iš arčiau ar supažindinti su įmonės veikla.